Kayseri Evden Eve Nakliyat

Search Engine Optimization
Feb
13

Kayseri Evden Eve Nakliyat

02/13/2020 12:00 AM by Admin in Kayseri


Kayseri YaÅŸaroÄŸlu Nakliyat olarak Kurumsal kimliÄŸimizle daima standart üstü hizmet ilkesi doÄŸrultusunda hareket eden firmamız ile evden eve eÅŸya, ofis, iÅŸ yeri taşımacılığı, eÅŸya depolama gibi hizmetleri veriyoruz. Çalışma esasımız tamamen profesyonel temeller üzerine kurulu bulunduÄŸundan, iÅŸlerimizde kaliteyi önde tutuyoruz. Kayseri Evden Eve Nakliyat alanında çalışmalarımızı da ÅŸeffaflık, dürüstlük, kalite ve güven ilkeleri üzerinde yürütüyoruz. VerdiÄŸimiz hizmeti, ücretsiz ekspertiz gibi imkanlarla üst noktaya taşıyoruz.

VerdiÄŸimiz Hizmetler

Firma olarak, eÅŸya taşımacılığını devamlı yapan uzman personel ve eÅŸya taşıma için donanımı yapılmış yüksek model araçlarla çalışıyoruz. Profesyonel manada gerçekleÅŸtirdiÄŸimiz bu hizmet kapsamında;

  • Evden eve nakliyat ve kurulum,
  • Ofis ya da iÅŸ yeri nakliyat,
  • EÅŸya depolama
  • Åžehir içi ve Åžehirlerarası Nakliyat

Gibi iÅŸlemleri noksansız bir ÅŸekilde gerçekleÅŸtiriyor, müÅŸterilerimizin memnuniyetlerini saÄŸlamak amacıyla titiz çalışma sergiliyoruz.

Ekspertiz Hizmetlerimiz Ücretsiz

Firma olarak, en büyük farklarımızdan birini, taşımadan önce her iÅŸ için özenle sunduÄŸumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti oluÅŸturuyor. Bu ekspertiz çalışmalarımızda taşınması planlanan eÅŸyalarınızı bulundukları yerde görüyoruz. Bu çalışma sırasında taşıma için gereken paketleme malzemesi, personel sayısı, araç niteliÄŸi gibi her detayı, ihtiyaç ve istekleriniz doÄŸrultusunda belirliyoruz. Bu ÅŸekilde ana hatları çizilen taşıma planı doÄŸrultusunda taşımayı yapıyor ve profesyonel hizmet sunuyoruz.

Paketleme Hizmetleri

Ä°stekleriniz doÄŸrultusunda firmamız hizmetleri arasında yer alan paketleme noktasında ise tamamen uzmanlaÅŸmış personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Modüler eÅŸyaların gereken tüm demonte iÅŸlemlerini yapıyor, ayrıca taşınacak malzemelerin ise hassasiyet derecelerine göre özel olarak paketlenmelerini saÄŸlıyoruz. EÅŸyaya özel kullandığımız kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri ile eÅŸyalarınızın zarar görmeden nakledilmesini temin ediyoruz.

Sınırsız ve Sorunsuz Hizmet Anlayışı

Firma olarak, müÅŸterilerimizin memnuniyeti adına her türlü iyileÅŸtirmeyi ve modern teknolojileri eksiksiz olarak kullanıyoruz. EÅŸyaların ve evlerin durumlarına göre uygun olan yerlerde asansörle taşıma gibi kolaylıkları sunuyor, taşıma iÅŸinin her aÅŸamasında son derece titiz ÅŸekilde çalışıyoruz. Ä°ÅŸimizde gösterdiÄŸimiz hassasiyet ile eÅŸyaların taşınmasını saÄŸlıyor, yeni adreslerde gerekli yerleÅŸtirme ve kurulum hizmetlerini de noksansız veriyoruz. Verimlilik, hızlılık, devamlılık ilkelerimizi kalite anlayışımızla birleÅŸtiriyor, ücretsiz ekspertiz gibi ekstra hizmetlerle zenginleÅŸtiriyor ve bu sayede profesyonel hizmet sunuyoruz.

Güvenlik ve Sigortalı Taşıma

Hizmetlerimizde güvenlik öncelikli çalışma gerçekleÅŸtiriyoruz. EÅŸyaların paketlenmesinden taşınmasına kadar eÅŸyalarınızın güvenle ve sorunsuz nakli için gereken tüm önlemleri alıyoruz. EÅŸya taşımacılığı yaptığımız araçların tüm servis ve bakım iÅŸlemlerini zamanında gerçekleÅŸtiriyoruz. Ayrıca araç kasalarımız, olumsuz hava koÅŸullarından etkilenmeyecek, nem, toz gibi maddelere karşı korunaklı, özel olarak yalıtımı saÄŸlanmış durumda bulunuyor.

Sektörde dünya üzerinde meydana gelen yenilikleri takip eden sistemimiz ile her türlü teknolojiyi ve kolaylığı iÅŸlerimize entegre ediyoruz. Bu kapsamda en geliÅŸmiÅŸ eÅŸya asansör sistemlerini kullanıyor, ücretsiz sunduÄŸumuz ekspertiz gibi avantajlarla hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

Kayseri YaÅŸaroÄŸlu Nakliyat

Tel: 0543 252 58 76

https://yasaroglunakliyat.net